728 134 333 dibitanzlova@gmail.com
Nákupní košík
Přihlásit | Registrovat
Přihlásit | Registrovat
728 134 333
dibitanzlova@gmail.com

Obchodní a dodací podmínky

firmy Ivana Dibitanzlová, IČO: 45042853,
zapsána v registru živnostenského úřadu magistrátu města Trhové Sviny pod č.j.: ŽIV/2455/12/Pol
Na Nivách 642, 37401 Trhové Sviny, tel.: +420728134333, e-mail: dibitanzlova@gmail.com
pro nákup v internetovém obchodě manascinaruku.cz

Předmětem prodeje jsou maňásci a převleky pro maňásky.

Kupní smlouva vzniká po odeslání objednávky.

Osobní údaje jsou nevyhnutelné pro uzavření smlouvy a v případě, že nám je zákazník neposkytne, s ním nemůžeme smlouvu uzavřít. Tyto údaje obsahují jméno, příjmení, adresu a telefon nebo e-mailovou adresu (stačí buď telefon, nebo e-mail). Více podrobností na stránce Zásady ochrany osobních údajů.

Ceny zboží jsou vždy uvedeny jako konečné (podnikatel není plátcem DPH).

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty podle volby zákazníka (doporučený balík, balík na poštu nebo balík do ruky). Cena poštovného je uvedena na manascinaruku.cz/slevy-a-postovne/.

Platbu je možné podle volby zákazníka uskutečnit převodem (platba předem) nebo při dodání zboží (na dobírku). Pro organizace je možná po dohodě platba na fakturu.

Zákazník je oprávněn odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je třeba vrátit nepoškozené, doporučeně na adresu: Ivana Dibitanzlová, Na Nivách 642, 37401 Trhové Sviny. Prodejce vrátí peníze za zboží do 14 dnů od doručení vráceného zboží (převodem nebo složenkou podle přání zákazníka). Právo na vrácení zboží se nevztahuje na zboží upravené podle přání zákazníka (např. maňásci podle vlastních návrhů zákazníka).

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Nabídka a ceny platí do odvolání.